Finansavimas darbuotojų mokymui

 

Įmonių dėmesiui!

Kviečiame pasinaudoti galimybe gauti finansavimą darbuotojų mokymui

Siekiant tobulinti įmonių darbuotojų kvalifikaciją ar įgyti naujų kompetencijų kviečiame pasinaudoti galimybe gauti finansavimą darbuotojų mokymui pagal priemonę  „Kompetencijų vaučeris“.

Kauno taikomosios dailės mokykloje galima mokytis šių progamų:

  • Baldų ir interjero elementų projektavimas 3D programa AutoCad
  • Firminio stiliaus projektavimas
  • Gyvenamosios paskirtiesa patalpų apipavidalinimas
  • Grafinių elementų kūrimas, komponavimas
  • Interjero dekoravimo projekto rengimas
  • Skaitmeninių vaizdų redagavimas ir komponavimas
  • Valdofro lėlės gaminimas

Įmonės, siekiančios gauti finansavimą, turi užpildyti paraišką, kuri skelbiama svetainėse: 

Daugiau informacijos: Darius Šaras, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. (8-37) 312073.

Edukacinė programa Lietuvos švietimo istorijos muziejuje

 

Minint Tautinio kostiumo metus Kauno taikomosios dailės mokyklos Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo mokymo programos mokinės kartu su profesijos mokytojomis R. Andriuškevičiene, R. Laurinavičiūte, J. Vasiliauskienė  lankėsi Lietuvos švietimo istorijos muziejuje, kur lapkričio 8 dieną buvo atidaryta paroda „Tautinis kostiumas“ bei vyko "LT Identity" edukacinė programa.

40 būties akcentų

 

Estetikos žmonės ieško visur, kad ir kaip skirtingai vertintų savo galimybes. Natūrali gamta, miesto žalieji plotai, kiemo augmenija svarbi kiekvienam iš mūsų. Iš jos semiamės jėgų. Profesionalių menininkų kūriniai skatina mus mąstyti, darytis geresniais žmonėmis. Kasdien arčiausia mūsų yra dizainerių ir dailiųjų dirbinių amatininkų sukurti daiktai. Labai svarbu, kokie jie. Siekiam ne tik funkcionalumo, bet ir grožio. 

Konkursas „Dekoratyvinis akcentas interjere“

 

Meistriškumo konkurse "Dekoratyvinis akcentas interjere" dalyvavo interjero apipavidalintojo modulinės mokymo programos 261 grupės II kurso mokinės Rūta Juodišienė, Vytautė Žvirblytė, Jurgita Jonaitė, Viktorija Lekavičiūtė (specialybės mokytoja Virginija Domarkienė) ir 272 grupės interjero apipavidalintojo modulinės mokymo programos I kurso mokiniai: Radvydas Svolkinas, Živilė Tamulynaitė, Virginija Bindokaitė, Viktorija Strazdaitė, Irena Masalskienė, Irina Moroz (specialybės mokytoja Irena Mizgirienė). 

Profesinio meistriškumo konkursas "DA papuošalai"

Š. m. spalio 16 d. įvyko kompiuterinės grafikos projektavimo operatoriaus specialybės profesinio meistriškumo konkursas „DA papuošalai“ logotipo kūrimas.

Mokinių kūrybiniai darbai buvo vertinami pagal konkurso taisyklėse numatytus vertinimo kriterijus: ženklo originalumas ir grafinė išraiška, grafinio ženklo ir tekstinės dalies dermė, ženklo spalviniai sprendimai, pritaikytos meninės raiškos priemonės (kompozicija).

Pažintinė išvyka į UAB Heliopolis Creolink saloną

Heliopolis 4

Š. m. spalio 17 d. vizualinės reklamos gamintojo specialybės 273 ir 268r grupių mokiniai, reklamos ir kompiuterijos skyriaus vedėja Kristina Jucienė bei lydinčios mokytojos Jurgita Vasiliauskienė, Elena Pukienė ir Astrida Čivilienė lankėsi UAB Heliopolis Creolink salone Kaune.

Renginio metu buvo pristatytos  UAB Heliopolis parduodamos reklamai skirtos medžiagos ir salone eksponuojami įrengimai.

Europos profesinių gebėjimų savaitė

 talentas logo

Kauno taikomosios dailės mokykla  kartu su Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacija, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centru, Lietuvos Suaugusiųjų Švietimo Asociacija bei kitais suinteresuotais partneriais, dalyvauja jau antrus metus organizuojamos Europos Komisijos iniciatyvos – Europos profesinių gebėjimų savaitės renginiuose.

Iniciatyvos tikslas: 

  • Didinti profesinio mokymo patrauklumą, atskleisti jaunimo talentą pasirenkant profesinio mokymo kelią.

Iniciatyvos šūkis – Atrask savo talentą!

Mokymosi vizitas Kauno technikos profesinio mokymo centre

2017 m. spalio mėn. 9-10 d. pagal bendradarbiavimo sutartį tarp Kauno taikomosios dailės ir Kauno technikos profesinio mokymo centro Kauno taikomosios dailės logisto – ekspeditoriaus profesijos mokiniai kartu su profesijos mokytoja Raminta Gavėnavičiene lankėsi ir atliko praktinius užsiėmimus Kauno technikos profesinio mokymo centre, Variklinių transporto priemonių ir motociklų remonto sektoriniame praktinio mokymo centre.

Reklamos pamoka netradicinėje aplinkoje. Išvyka į UAB ,,Aurika“

2017 m. spalio 3 dieną Kauno taikomosios dailės mokyklos vizualinės reklamos gamintojo specialybės 268r, 273 grupių mokiniai ir lydinčios profesijos mokytojos Jurgita Vasiliauskienė ir Elena Pukienė lankėsi UAB ,,Aurika“.

UAB „Aurika“ - didžiausia ir pažangiausia pakuočių spaustuvė šalyje. Įmonėje maketuojamos, gaminamos ir spausdinamos pakuotės ir etiketės Lietuvos ir užsienio užsakovams. Darbuotojai dirba su moderniais įrengimais bei naudojami naujausi technologiniais procesai.