Finansavimas darbuotojų mokymui

 

Įmonių dėmesiui!

Kviečiame pasinaudoti galimybe gauti finansavimą darbuotojų mokymui

Siekiant tobulinti įmonių darbuotojų kvalifikaciją ar įgyti naujų kompetencijų kviečiame pasinaudoti galimybe gauti finansavimą darbuotojų mokymui pagal priemonę  „Kompetencijų vaučeris“.

Kauno taikomosios dailės mokykloje galima mokytis šių progamų:

  • Baldų ir interjero elementų projektavimas 3D programa AutoCad
  • Firminio stiliaus projektavimas
  • Gyvenamosios paskirtiesa patalpų apipavidalinimas
  • Grafinių elementų kūrimas, komponavimas
  • Interjero dekoravimo projekto rengimas
  • Skaitmeninių vaizdų redagavimas ir komponavimas
  • Valdofro lėlės gaminimas

Įmonės, siekiančios gauti finansavimą, turi užpildyti paraišką, kuri skelbiama svetainėse: 

Daugiau informacijos: Darius Šaras, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. (8-37) 312073.

Kviečiame mokinius dalyvauti iniciatyvoje „Man rūpi“!

image

Imkitės pilietinių ir socialinių iniciatyvų, jas įgyvendinkite ir pristatykite. Iki rugsėjo laukiame ne tik jūsų gerosios patirties pavyzdžių, bet ir nepavykusių iniciatyvų pristatymo, tik nurodykite, su kokiomis problemomis susidūrėte ir kaip jas bandėte spręsti. Galima pristatyti ir 2014–2016 metais įvykdytas iniciatyvas.

Pasirinktos iniciatyvų kryptys, temos gali būti įvairios, pvz.: socialinių problemų sprendimas, švietėjiškos akcijos bendruomenės nariams, institucijoms, savanoriškos veiklos organizavimas, užimtumo skatinimas, aplinkosauga ir kt. Taip pat galima sukurti ir socialinės tematikos filmuką.

Akcijos koordinatorė – LMNŠC Pilietinio ugdymo skyriaus metodininkė Loreta Kisnieriūtė, tel. (8 5) 248 6282, mob. 8 677 68552, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Iniciatyvos aprašą ir dalyvių anketą rasite: http://www.lmnsc.lt/lt/naujienos/2368