DIPLOMŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ

    Šių metų birželio 2 dieną įteikti Diplomai Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojoms, Fotografams, Dailiųjų metalo dirbinių gamintojams, Kompiuterinės grafikos projektavimo operatoriams, Interjero apipavidalintojams

Tegul būna keliai Jūsų šviesūs,
Neišblunka pasaulio viltis.
Būkit žvalūs, laimingi ir tiesūs,
Nes ant Jūsų pečių – ateitis.

Dainavos seniūnijos šventė „Sveika, vasara!“

   Birželio 2 dieną Dainavos seniūnija pakvietė visus į vasaros sutikimo ir Vaikų gynimo dienos šventę. Mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai taip pat dalyvavo renginyje supažindindami mikrorajono gyventojus su mokykloje vykdomomis mokymo programomis. Gėrėjomės mažaisiais vaikų darželių atlikėjais, klausėmės “16 Hz”, vaišinomės UAB „Bijola“ skanėstais.

GYVENU SVEIKIAU- 2017

  Kauno taikomosios dailės mokykloje balandžio 4 d. minėjome Pasaulinę sveikatos dieną. Akcijoje „Gyvenu sveikiau“,  sveikatos kabinete mokiniai ir mokytojai visą dieną galėjo sužinoti savo ūgį, svorį, kūno masės indeksą, įsivertinti plaštakos jėgą, pasimatuoti kraujospūdį. Mokiniai domėjosi mitybos reikšme, konsultavosi kitais sveikatos klausimais. Mokyklos bendruomenė buvo raginama gerti vandenį ir diskutuoti apie vandens naudą organizmui. Medžiaga apie fizinio aktyvumo reikšmę, sveikos gyvensenos principus, mitybos įtaką sveikatai buvo demonstruojama mokyklos informaciniame stende.  

Organizavo Asta Katinienė ir Reda Kairienė

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

   Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, Kauno taikomosios dailės mokyklos mokiniai ir mokytojai  kartu su daugiau nei 1500 Lietuvos mokyklų, valstybės institucijų ir organizacijų dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“: 8 valandą ryto  languose uždegė vienybės ir atminimo žvakutes,  pirmą pamoką skyrė laisvei, prisiminimams  apie 1991 metų sausio 13-osios įvykius, kai  vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę.

Gerumo akcija „Tu, supink man, sese, kasą“ mokykloje

 

Rugsėjo 27d. mokykla, kartu su organizacija „Gėrio trupinėlis“ vykdė gerumo akciją „Tu, supink man, sese, kasą“, kurios metu buvo gaminami plaukų aksesuarai mergaitėms iš nepasiturinčių šeimų.

Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Organizatoriai

Europos kalbų diena mokykloje

Lingvistai skaičiuoja, kad šiandien pasaulyje yra 6809 kalbos, tačiau beveik 90 proc. jų turi mažiau nei 100 tūkst. vartotojų - 357 kalbomis kalba mažiau nei 50 žmonių. Europa turi tikrą kalbų lobyną – 23 oficialiąsias kalbas ir per 60 vietos gyventojų bendruomenių, kalbančių regioninėmis ar mažumų kalbomis.

Darom 2016

Akcijos “DAROM 2016” tikslai:

1 Oro taršos mažinimas, pasitelkiant sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.
2. Probleminių erdvių sutvarkymas (atliekų rinkimas)
3. Bendrai naudojamų erdvių sutvarkymas (suoliukų dažymas, augmenijos sodinimas, antrininių žaliavų panaudojimas tvarkomose erdvėse: supynės iš padangų, eko – skulptūros ir t.t.)
4. DAROM piknikas

Pasaulinė sveikatos diena „Gyvenu sveikiau”

Nuo 1950 metų kiekvieną balandžio 7 d. minima Pasaulinė sveikatos diena.. Šią dieną visame pasaulyje diskutuojama apie visuomenės sveikatos problemas, skatinama pamąstyti apie savo gyvenseną ir apsispręsti gyventi sveikiau. Pasaulinė sveikatos organizacija, šiemet šia diena, siekia atkreipti dėmesį į sunkią ir klastingą ligą – cukrinį diabetą.

Žodžio galia

Komunikacija (bendravimas) vienas iš svarbiausių žmogaus egzistencijos poreikių. Bendraudamas žmogus perteikia daug informacijos apie savo aplinką, savo požiūrį į gyvenimą, savo sąmonės lygį.