Paroda „STUDIJOS 2018“

Š.m. vasario 8-10 dienomis, Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose vyksta paroda „Studijos 2018“. Tradiciškai mūsų mokykla yra viena iš daugiau nei 200 universitetų, kolegijų iš Lietuvos ir užsienio, profesinio mokymo įstaigų ir kitų dalyvių.

Merginų tinklinio varžybos

2018 m. sausio 24 d. Kauno taikomosios dailės mokykloje vyko Kauno regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių merginų tinklinio varžybos. Dalyvavo 8 profesinių mokyklų merginų komandos.

Mūsų mokyklai atstovavo: Bindokaitė Virginija, Mamaikaitė Ieva, Žukaitė Kamilė, Daugnoraitė Gabija, Garlinskaitė Vilija, Spūdytė Simona, Ilgarūbytė Gabrielė, Sutkaitytė Kornelija.

Šaškių ir šachmatų varžybos 2017

saccc.JPG

2017 m. lapkričio 09-16 d. vyko Kauno taikomosios mokyklos mokinių asmeninės šaškių  varžybos. Varžybose dalyvavo 17 mokinių.

Merginų varžybų nugalėjotos ir prizininkės:  1.Vilija Garlinskaitė 247 gr. 2.Rūta Kuznecovaitė 257 gr. 3.Gintarė Petrėnaitė 268 gr.

Vaikinų varžybų nugalėtojai ir prizininkai: 1. Dovydas Stanevičius 268 gr. 2.Kornelijus Petrauskas 258 gr. 3.Deivydas Rudys 268 gr.

Piešinių konkursas „Baltai“

2017 metai yra paskelbti Piliakalnių metais. Lietuvos teritorijoje priskaičiuojama apie 1000 piliakalnių. Jie tapo baltų kultūros ir ankstyvosios Lietuvos simboliu, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valstybingumo liudijimu.  Prie jų esančios gyvenvietės, šventvietės, kapinynai, pilkapiai, senieji keliai yra lietuvių tautos tapatumą atspindintys reliktai. Visa tai tapo įkvėpimo šaltiniu kūrybai, padėjo giliau pažinti Lietuvos istoriją, kultūros įvairovę, tradicijas

Konkursas „Dekoratyvinis akcentas interjere“

Meistriškumo konkurse "Dekoratyvinis akcentas interjere" dalyvavo interjero apipavidalintojo modulinės mokymo programos 261 grupės II kurso mokinės Rūta Juodišienė, Vytautė Žvirblytė, Jurgita Jonaitė, Viktorija Lekavičiūtė (specialybės mokytoja Virginija Domarkienė) ir 272 grupės interjero apipavidalintojo modulinės mokymo programos I kurso mokiniai: Radvydas Svolkinas, Živilė Tamulynaitė, Virginija Bindokaitė, Viktorija Strazdaitė, Irena Masalskienė, Irina Moroz (specialybės mokytoja Irena Mizgirienė).

Profesinio meistriškumo konkursas "DA papuošalai"

Š. m. spalio 16 d. įvyko kompiuterinės grafikos projektavimo operatoriaus specialybės profesinio meistriškumo konkursas „DA papuošalai“ logotipo kūrimas.

Mokinių kūrybiniai darbai buvo vertinami pagal konkurso taisyklėse numatytus vertinimo kriterijus: ženklo originalumas ir grafinė išraiška, grafinio ženklo ir tekstinės dalies dermė, ženklo spalviniai sprendimai, pritaikytos meninės raiškos priemonės (kompozicija).

Lengvoji atletika 2017

2017 m.gegužės 17d.  vyko  Kauno regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos. 12 mokyklos mokinių dalyvavo 6 rungtyse: bėgimuose, rutulio stūmime, šuolyje į tolį ir iškovojo tris prizines vietas. Antrą vietą 400 m. bėgime iškovojo Gabrielė Ilgarūbytė 258 gr., antrą  vietą 100 m. bėgime  iškovojo Martyna Vedeckytė 262 gr., trečią vietą 400 m. bėgime  iškovojo Justas Milašius 247gr. Džiaugiamės mokinių startais ir noru  siekti pergalių sportinėse varžybose.

Kūno kultūros mokytoja Reda  Kairienė

„Olympis 2017“

Balandžio mėnesį  Kauno taikomosios dailės mokyklos 11-12 klasių 35 mokiniai dalyvavo edukaciniuose konkursuose „Olympis 2017“ - Pavasario sesijoje.