Balandžio mėnesį  Kauno taikomosios dailės mokyklos 11-12 klasių 35 mokiniai dalyvavo edukaciniuose konkursuose „Olympis 2017“ - Pavasario sesijoje.

Edukacinių konkursų „Olympis 2017“ rezultatai:

Anglų kalbos konkurso rezultatai

# Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Geriau už1 Laipsnis
1. Sandra Igoninaitė 11 11 klasė 96% 89% I
2. Greta Gurskaitė 11 11 klasė 84% - II
3. Samanta Šaparnytė 11 11 klasė 83% - II
4. Gabija Krapavickaitė 11 11 klasė 81% - II
5. Agnė Vaitkevičiūtė 11 11 klasė 80% - II
6. Kęstutis Šimonis 11 11 klasė 79% - III
7. Gytis Šližauskas 11 11 klasė 78% - III
8. Dominykas Bataitis 12 12 klasė 88% 57% II
9. Karina Titova 12 12 klasė 80% - II
10. Marijus Buivydas 12 12 klasė 72% - III

Lietuvių kalbos konkurso rezultatai

# Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Geriau už1 Laipsnis
1. Greta Gurskaitė 11 11 klasė 83% 70% II
2. Kornelija Kanapickaitė 11 11 klasė 72% - III
3. Samanta Šaparnytė 11 11 klasė 69% -
4. Gabija Krapavickaitė 11 11 klasė 62% -
5. Simona Soltytė 12 12 klasė 91% 92% I
6. Simona Kisieliūtė 12 12 klasė 89% 88% II
7. Karina Titova 12 12 klasė 77% 57% III
8. Kornelija Osteikaitė 12 12 klasė 70% - III
9. Violeta Pranckevičiūtė 12 12 klasė 64% -

Biologijos konkurso rezultatai

# Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Geriau už1 Laipsnis
1. Kęstutis Šimonis 11 11 klasė 56% -
2. Gabija Krapavickaitė 11 11 klasė 49% -
3. Samanta Šaparnytė 11 11 klasė 47% -
4. Greta Gurskaitė 11 11 klasė 40% -
5. Scholestina Semaškaitė 11 11 klasė 37% -
6. Kornelija Osteikaitė 12 12 klasė 45% -
7. Dominyka Kemeklytė 12 12 klasė 38% -
8. Karina Titova 12 12 klasė 16% -

Geografijos konkurso rezultatai

#

Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Geriau už1 Laipsnis
1. Rima Stankūnavičiūtė 11 11 klasė 58% -
2. Kornelijus Petrauskas 11 11 klasė 39% -
3. Darius Klimovas 11 11 klasė 37% -
4. Lukas Docius 11 11 klasė 32% -
5. Dominykas Bataitis 12 12 klasė 71% 72% III
6. Dominyka Kemeklytė 12 12 klasė 48% -
7. Rytis Sasnauskas 12 12 klasė 48% -
8. Austėja Bakutytė 12 12 klasė 35% -

Istorijos konkurso rezultatai

Mokinys Klasė Lygis Rezultatas Geriau už1 Laipsnis
1. Greta Gurskaitė 11 11 klasė 95% 99% I
2. Kęstutis Šimonis 11 11 klasė 76% 78% III
3. Simona Vasiliauskaitė 11 11 klasė 68% 63%
4. Simona Spūdytė 11 11 klasė 67% 63%
5. Samanta Šaparnytė 11 11 klasė 59% -
6. Gabija Krapavickaitė 11 11 klasė 51% -
7. Agnė Vaitkevičiūtė 11 11 klasė 48% -
8. Viltė Kaulinytė 11 11 klasė 43% -
9. Justas Milašius 12 12 klasė 64% -
10. Auksė Čižauskaitė 12 12 klasė 63% -
11. Greta Rimavičiūtė 12 12 klasė 59% -
12. Monika Alysaitė 12 12 klasė 59% -
13. Kornelija Osteikaitė 12 12 klasė 57% -
14. Karina Titova 12 12 klasė 55% -
15. Kornelija Leščauskaitė 248 I 12 klasė 44% -

1 - „Geriau už“ - kiek procentų Lietuvos mokinių aplenkė dalyvis.

Dėkojame mokytojams Asatai Augustinavičienei, Rimai Bogdanavičienei, Zinai Kuncienei, Elvyrai Lasauskienei, Violetai  Povilonytei , organizavusiems mokinių dalyvavimą edukaciniuose konkursuose „Olympis“ . Sveikiname mokinius laimėjusius I-III –io laipsnio diplomus.

Geografijos mokytoja Elvyra Lasauskienė