erasmusplus421x120

 

Projekto pavadinimas

Kaip padėti įsisavinti vizualinės reklamos profesiją mokiniams, turintiems elgesio ir emocijų sutrikimų

Projekto pareiškėjas

Kauno taikomosios dailės mokykla

Projekto partneriai

Konsorciumo nariai: Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla bei Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras

Tarpinis partneris Portugalijoje – EPD (European Projects Development) įsikūręs Montijo miestelyje šalia Lisabonos, taip pat turintis padalinį Rygoje Tarpinis partneris Italijoje -GIOVANI PER L'EUROPA

Projekto aprašymas

Projekto tikslas: padėti mokiniams, turintiems elgesio ir emocijų sutrikimų įsisavinti Vizualinės reklamos profesiją.

Kiti projekto tikslai:

 - Sudaryti sąlygas profesijos mokytojams susipažinti su tuo, kaip Portugalijoje ir Italijoje yra padedama įsisavinti profesiją mokiniams, kurie turi elgesio ir emocijų sutrikimų.

 - Sudaryti sąlygas Vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokiniams atlikti praktiką reklamos įmonėse

Projekto dalyviai: dvi tikslinės grupės:

1. Vizualinės reklamos gamybos specialybės siekiantys įgyti mokiniai

2. Profesijos mokytojai

Profesijos mokytojai dviem srautais po 6 mokytojus vyks į Italiją (Giovani per l'Europa) ir Portugaliją (EPD).

Italijoje dalyviai lankysis Paramos centre "Guardo Oltre" bei bendruomenės namuose "Fiori nel Deserto". Taip pat dalyviai lankysis profesinėje mokykloje "N.de Filippis", kur stebės darbą su mokiniais pagal programą "Mokykimės gyventi kartu. Darbo stebėjime dalyvaus 6 profesijos mokytojai (po 2 iš kiekvienos konsorciumo narės).

Portugalijoje darbo stebėjime taip pat dalyvaus 6 profesijos mokytojai (po 2 iš kiekvienos konsorciumo narės). Darbo stebėjimas vyks dviejose profesinėse mokyklose-   Escola Professional de Almada ir  Vocacional School Setubal. Mokyklose dalyviai ne tik stebės darbą su rizikos grupės ir socialinę atskirtį patiriančiais mokiniais, bet ir turės galimybę dalyvauti praktiniuose neigiamų emocijų valdymo užsiėmimuose.

9 vizualinės reklamos gamintojo specialybės praktikantai (po 3 mokinius iš kiekvienos konsorciumo narės) vyks į trijų savaičių praktiką Rygoje, kur jie ne tik gilins savo profesinius įgūdžius, bet ir turės galimybę sudalyvauti, streso,  pykčio valdymo, viešo kalbėjimo, savęs pristatymo užsiėmimuose.

Projekto koordinatorė- Asta Augustinavičienė

Projekto pradžia

01-08-2015

Projekto pabaiga

01-08-2016

Projekto biudžetas

20111.00 eurų

 PROJEKTO SKLAIDA

I vizitas į Italiją